برای ورود به کانال تلگرام و اطلاع از آخرین قیمت ها کلیک کنید:

 

انواع لودسل - فروش لودسل- لودسل چیست - لودسل خمشی و برشی - لودسل تک پایه 

لودسل فشاری - لودسل خمشی دو طرفه - لودسل Sشکل - لودسل خاص 

لودسل زمیک (zemic) -لودسل کلی (keli) - لودسل ریویر(Revere) -لودسل سل تک (celltec)

نشان دهنده و مبدل ها - جعبه تقسیم - تجهیزات و محلقات - سنسورهای فشار باسکول های آویز 

فروش ویژه جک بتن شکن 200 تن و 300 تن با نمایشگر دیجیتالی . برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دریافت فهرست و لیست قیمت حداقل وسایل و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ژئوتکنیک خاک،بتن و جوش پایه یک،دو و سه شرکت های خدمات فنی آزمایشگاهی

مونیتورینگ خوردگی

مونیتورینگ خوردگی

خوردگی فرایندی  طبیعی استکه تمامی مواد خصوصا" فلزات را در شرایط عادی تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین  در هنگام شناسایی میل به خوردگی در یک سیستم برای کاهش آن  بایستی اقدام کنیم.
اگر در طراحی و انتخاب مواد اولیه یک پلنت رعایت استانداردها و ضریب اطمینان بیشتر اعمال شود ریسک خوردگی کاهش می یابد اما تجربه نشان داده که عواقب و پیامد های فاجعه بار هرگز بطور کامل از میان نمی رود. این پیامدها باعث افزایش هزینه­ های مربوط به تعمیرات ، آسیب به محصولات ، ایجاد آلودگی در محیط زیست و در آخر افزایش هزینه ایمنی جانی افراد می شود.
ترس از وقوع خوردگی باعث اعمال Over-Design در انتخاب مواد اولیه شده که از لحاظ اقتصادی در یک پروژه بزرگ ایده ال نمی باشد.
 استفاده از سرویس مونیتورینگ خوردگی بعنوان ابزاری پیش- کنشگر باعث طولانی تر شدن عمر مفید سیستم و همچنین بهینه شدن شاخص ها آن شده است.
بطور مثال در صنایع نفت و گاز با تولیداتی شامل مایعات هیدرو کربنی و آب های صنعتی با فشار ، دما و شدت جریان های متفاوت در فرایندها روبرو می باشیم که این عوامل فرایندی، خود باعث مشکلات پیچیده خوردگی و خوردگی از نوع سایشی در تجهیزات مربوط به فرایند بهره برداری می گردند.
 
مونیتورینگ خوردگی کلید و ابزاری مطمئن جهت اطلاع از نرخ خوردگی و بهینه کردن استفاده از مواد بهبود ساز در فرایندهای پیوسته (Continuous) می باشد.

 پیش خوردگی چیست؟

 پیش خوردگی عبارت است از اندازه گیری منظم خوردگی یا خورندگی موثر بر سرمایه و دارایی(سرمایه و یا دارایی می تواند خط لوله، یک پل بتونی، سیستم عظیم HVAC در یک برج،تاسیسات مربوط به نفت و گاز و پتروشیمی و یا حتی یک مدار کامپیوتری باشد.)

تماس با ما

 دفتر مرکزی فروش : تهران  بزرگراه شیخ فضل الله جنوب بعد از پل جلال – خیابان سازمان آب – برج های نگین      نگین 9 – طبقه همکف – پلاک 46

   تلفن (5 خط) : 88233831    فکس : 88233768

    آدرس دفتر  فروش کرج : میدان مادر ساختمان بانک  کارافرین  پ 431 واحد  10

   تلفن  (5 خط) :  02632736740      02632736958     فکس : 02632774410

   کارشناس فروش :      09129411990    امینی                   

                                   Email: info@metrologyco.ir

آمار بازدید سایت

بازدید امروز30
بازدید دیروز39
بازدید هفته69
بازدید ماه649
کل بازدیدها111647

سه شنبه, 28 دی 1400